Grab your sword and fight the Horde

Dobrabets.com Yasal Uyarı

dobrabets.com sitesi üzerinden yapılan hiçbir paylaşım kumar oynanmasını desteklemez, kumara teşvik etmez veya dobrabets.com domaini üzerinde kumar oynatılmaz. Bu site sadece bir bilgilerme sitesi olarak kurulmuştur ve bu yönde hizmet verir. Herhangi bir şekilde paylaşılan içeriklerde böyle bir durum söz konusu olduğunda dobrabets.com sitesinin iletişim adresinden ulaşım sağlanıldığı takdirde bu içerik 24 saat içerisinde kaldırılacaktır.

dobrabets.com domain adresinde paylaşılan içerikler tamamen bilgilendirme amaçlı paylaşılır. Herhangi bir şekilde kullanıcıları bahis veya kumar oynatılan sitelere yönlendirmez.

"
Herhangi bir durumda iletişim kanalından bize ulaşarak Türkiye Cumhuriyeti Ana Yasasına aykırı bir paylaşımı bildirirseniz yönetim tarafından 24 saat içerisinde siteden kaldırılacaktır. Herhangi bir şekilde dobrabets.com forum sitesinin paylaşımlarından dobrabets.com yönetimi değil üyeleri sorumlu tutulur.
Dobrabes.com Yönetimi

Yasal Haklar, Sorumluluklar

Bunların dışında dobrabets.com tamamen yasal bir bilgilendirme - forum sitesidir. Bu site yurtdışında yaşayan ve Türkçe konuşan insanalar için kurulmuştur. Her kişi kendi vatandaşı olduğu ülkenin yasalarından sorumludur. dobrabets.com amacımız sadece bilgi paylaşımı ve kullanıcılara destek olmaktır. Sitemizde kesinlikle kumar oynatılmamaktadır. Forum kullanıcılarının forum içerisinde yaptığı yorum, görüş ve paylaşımlar hiçbir şekilde dobrabets.com'un görüşünü yansıtmaz. Bu kişiler ilgili mercilere karşı bireysel olarak sorumludur. +18 Yaş Ve Üzeri kullanıcılara hizmet verilir.

Forum’da gönderilen herhangi bir mesajdan gönderen kullanıcı sorumludur. Site yöneticileri herhangi bir şekilde gönderilerden sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılacaktır. Yasadışı herhangi bir içeriği forumda yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım warez, null, crack, serial vb. ve müzik mp3, video klip vb. paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma yada forumda muhafaza etme hakkı dobrabets.com'a aittir.

Yasadışı olan bir durumda dobrabets.com yukarıda bulunan açıklamalar haricinde hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Dobrabet Head Page Wrapper Dobrabet Bottom Page Wrapper